Szkolenia

 

Akademia SYSTHERM  – Poznańskie Centrum Szkoleń i Certyfikacji

Firma Systherm Chłodnictwo i Klimatyzacja Sp. z o.o. od ponad 10 lat z powodzeniem prowadzi szkolenia techniczne z zakresu chłodnictwa, klimatyzacji, ogrzewnictwa i pomp ciepła dla projektantów, monterów oraz serwisantów. Szkolenia prowadzimy w Poznaniu jak i w innych miastach Polski. Organizujemy również indywidualne szkolenia dla firm.

W swojej ofercie posiadamy szkolenia takie jak :

  • CERTYFIKATY DLA PERSONELU – SZKOLENIE F-GAZOWE

  • INSTALATOR POMP CIEPŁA

  • KLIMATYZACJA SAMOCHODOWA

  • WARSZTATY KLIMATYZACYJNE

  • SPRĘŻARKOWE URZĄDZENIA CHŁODNICZE

  • LUTOWANIE TWARDE

Dysponujemy wykwalifikowaną kadrą wykładowców oraz sprzętem odpowiednim do prowadzenia szkoleń teoretycznych jak i praktycznych.

Od wielu lat firma Systherm Chłodnictwo i Klimatyzacja Sp. z o.o. wraz ze Stowarzyszeniem Inżynierów Techników i Mechaników Polskich Oddział w Poznaniu organizuje konferencje połączoną ze szkoleniem DNI CHŁODNICTWA

W konferencjach bierze udział szerokie grono przedstawicieli wyższych uczelni, instytutów naukowo-badawczych, biur projektów, przedsiębiorstw wykonawczych oraz bezpośrednich użytkowników. Spotkania w ramach „Dni Chłodnictwa” umożliwiły i nadal umożliwiają zapoznanie się z najnowszymi osiągnięciami w dziedzinie chłodnictwa i klimatyzacji. Są okazją do dokonania wymiany doświadczeń, informacji oraz poszerzenia kontaktów biznesowych.

 

Akademia SYSTHERM świadczy również kompleksowe usługi związane z wynajmem sal konferencyjnych oraz pośredniczymy w organizacji szkoleń dla firm zewnętrznych.

 

Poznańskie Centrum Szkoleń i Certyfikacji działa pod akredytacją  Stowarzyszenia Inżynierów Techników i Mechaników Polskich Oddział w Poznaniu oraz jest wpisane do Rejestru Instytucji Szkoleniowych. Posiadamy również akredytację Urzędu Dozoru Technicznego do przeprowadzania szkoleń oraz egzaminów w zakresie nowej ustawy f-gazowej .

 

logo simp udt-logo