Organizacja szkoleń i konferencji

 

AKADEMIA Systherm zajmuje się również kompleksową organizacją szkoleń dla firm zewnętrznych – począwszy od  wynajęcia sali, poprzez cateringu (lunch, przerwy kawowe), a skończywszy na kompleksowej obsłudze podczas szkolenia.

Dysponujemy salą konferencyjną do 65 osób. Sala dzięki swemu wyposażeniu w niezbędny sprzęt nadaje się doskonale do organizacji szkoleń, a także konferencji i sympozjów. Jest w pełni klimatyzowana i  znajduje się w siedzibie naszej firmy przy ul. Św. Wincentego 7 w Poznaniu.  Nasza firma usytuowana jest w pobliżu Ronda Śródka, jednego z ważnych węzłów komunikacyjnych Poznania na trasie Berlin – Warszawa. Więc nie ma problemu z dojazdem. Klienci zmotoryzowani mogą korzystać z bezpłatnego parkingu strzeżonego.

Koszty wynajęcia sali znajdą Państwo w zakładce ,,sale konferencyjne”. Zapraszamy do przesyłania zapytań odnośnie oferty wynajmu i organizacji szkolenia czy konferencji.

Informacje dodatkowe:

1.      Dzień wynajmu obejmuje godziny 9.00 – 16.00

2.      Za wynajem w soboty, niedziele i dni wolne od pracy do cen netto dolicza się 15%

3.      Za wynajem w dni powszednie po godzinie 16.00 do cen netto dolicza się 10%

4.      Zamówienie pisemne należy przesłać najpóźniej 7 dni przed uzgodnioną datą rezerwacji. Brak pisemnego zamówienia powoduje anulowanie wstępnej rezerwacji.

5.      Rezygnacja zgłoszona w terminie krótszym niż 4 dni przed datą rezerwacji spowoduje obciążenie kwotą w wysokości 50% kosztów wynajęcia sali.